harcesz

harcesz@szmer.info
0

Na szmerze od samego początku. Trochę się wymądrzam i czepiam publikacji, ale to z parszywej natury i dobrych intencji. Jeśli masz jakieś pytania to śmiało pytaj - zawsze służę pomocą. Podobno na oko jestem trochę młodszy niż sugeruje awatar.

Co za różnica, jeśli proton sam oddaje służbom dane aktywistów.

Uniwersytet Ciemnoty

Uniwersytet Ciemnoty (warszawskafa.org)

Było już z innego źródła tu; https://szmer.info/post/250180

Oczywiście w ogóle im sie nie mieści. Niby wszyscy wiedzą, ale nie można przestać przypominać, że to religijni ekstremiści których wyłącznym celem jest narzucenie swoich zasad i nie mają problemu z żadnym kłamstwem czy fałszywym pozorem, byleby osiągnąć cel.

Wątpie, Papian ma obraz świata w znacznej mierze oparty na przefiltrowanej przez social media amerykańskiej prawicowej propagandzie i bez jakiejkolwiek wcześniejszej próby skonfrontowania go rzeczywistością wygłasza jako swoje poglądy.

ITT: odkrywanie, że osoby z którymi się nie zgadzam to nie jest homogeniczna grupa mająca identyczne poglądy a nurty filozoficzno-ideowe z 200letnią historią mogą być zróżnicowane i mieć sprzeczne tendencje.

BTW ja tam jestem demokratycznym konfederalistą, uznaję potrzebę istnienia formacji porządkowych, jestem zwolennikiem kontrolowanego dostępu do broni i nie przeszkadza mi to uważać, że policja w obecnym kształcie jest szkodliwą i niebezpieczną instytucją i częścią aparatu represji stosowanego przez państwo (bogatych) do zastraszania biednych i opozycji.

Microsoft ma problemy. Awaria usług Teams, Outlook i innych

[usunięte przez autora]

Co to robi w peacowniczych? Raczej do usunięcia.

Metadane mogą być równie istotne co treść. Dalej lepiej nie używać w ogóle, niż jakkolwiek ufać Zuckerbergowi.